اخبار امروز

سهم «هیچ» شهرداری قم از بودجه زیارتی کشورسید مرتضی سقائیان نژاد در جلسه شورای اسلامی شهر قم که به‌صورت علنی برگزار شد، با اشاره به اینکه شهر قم در تمام طول سال مناسبت‌هایی را با حضور وسیع زائران برگزار می‌کند گفت: از این نظر شهر قم را می‌توان با شهر مشهد مقایسه کرد که به‌طور دائم در حال برگزاری مراسم مذهبی است.
سقائیان نژاد با بیان اینکه در بودجه کشور برای شهر‌های زیارتی سهمی دیده‌شده است افزود: در حال حاضر سهم قم از این بودجه ۶۰ میلیارد تومان است، اما برای شهرداری سهمیه‌ای دیده نشده است.
شهردار قم تصریح کرد: با توجه به اینکه در بیشتر مناسبت‌ها شهرداری در میدان است، باید بخشی از این بودجه به شهرداری اختصاص داده شود که از اعضای شورای اسلامی شهر قم درخواست داریم این مسئله را مطالبه کنند.
او با اشاره به پیگیری‌های متعددی که درباره پارکینگ شهید کاظمی در شهرداری قم انجام‌شده است ادامه داد: این پروژه به دلیل ورشکستگی سرمایه‌گذار به هیئت تسویه رفت و در آن اداره یک‌بار به بانک شهر و یک‌بار دیگر به بانک مسکن واگذار شد.
سقائیان نژاد به جلسه با هیئت‌مدیره بانک مسکن برای حل این موضوع اشاره کرد و گفت: این یک بحث جاری است که مدام در حال پیگیری هستیم.
شهردار قم درباره اجرای پروژه مسیر اتوبوس تندروی بلوار آیت‌الله بروجردی افزود: هر طرحی که در شهر انجام می‌شود اول در شورای شهر تصویب می‌شود و این پروژه هم با مصوبه شورای شهر اجرایی شده است.
شهردار قم گفت: برخی طرح‌های شهرداری قم مقطعی نیست و در آینده خودش را نشان می‌دهد که با توجه به جمعیت پردیسان این پروژه در آینده به محل تردد شهروندان تبدیل خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا