اخبار امروز

سومین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، کارآفرینی از فردا در اصفهان
سومین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، کارآفرینی و تولیدات مشاغل خانگی خانواده طلاب از فردا در حسینیه شهدای بسیج واقع در خیابان پاسداران برپا می‌شود.
 در این نمایشگاه توانمندی و کارآفرینی خانواده طلاب در چهار بخش اصلی حجاب و عفاف، صنایع‌دستی، محصولات غذایی و گل و گیاه در نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شود.
معاون فرهنگ و معیشت مرکز خدمات حوزه علمیه اصفهان با اشاره به برپایی سومین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی کارآفرینی و تولیدات مشاغل خانگی خانواده طلاب با مهرماه و آغاز فعالیت مدارس گفت:در این نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی و اسلامی و غرفه‌های کیف و کفش با قیمت مناسب و مطابق با تولیدات ایرانی عرض می‌شود.
احمد حیدرنام افزود: در سومین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی کارآفرینی و تولیدات مشاغل خانگی خانواده طلاب حدود ۱۰۰ غرفه و میز برای خانواده طلاب در نظر گرفته شده است.
این نمایشگاه تا هفتم مهر در حینیه شهدای بسیج واقع در خیابان پاسداران شهر اصفهان برگزار می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا