اخبار امروز

شرایط دو رکابزن کشورمان امیدوار کننده است/ دست خالی نخواهیم بودمحمود وفایی  سرپرست و مربی تیم‌ملی دوچرخه‌سواری ایران گفت: شرایط هر دو رکابزن کشورمان خوب است و با توجه به نتایج چند وقت اخیر، شانس مدال را باید برای آن‌ها در نظر گرفت.
وی ادامه داد: تیم اعزامی کشورمان شب گذشته تهران را به مقصد هانگژو ترک کرد تا خود را به محل برگزاری رقابت‌ها برساند. فرانک پرتوآذر در تور کوهستان اروپا حضور دارد و به صورت مستقیم به هانگژو خواهد آمد. طبق گزارش‌های دریافتی از خود این ورزشکار و مربی او، شرایط خوبی دارد و یکی از شانس‌های مدال در این دوره از بازی‌ها است.
او تصریح کرد: علی لبیب نیز در این مدت عملکرد خوبی داشته؛ او در تور آذربایجان موفق شد عنوان بهترین رکابزن جوان کمتر از ۲۳ سال آسیا را به خود اختصاص دهد تا یکبار دیگر ثابت کند جوانی آماده و با تکنیک است. با توجه به تغییراتی که در تیم اعزامی رخ داد او در اومینیوم و استقامت رکاب خواهد زد و انگیزه بسیار بالایی برای موفقیت در این دوره از بازی‌ها دارد.
سرپرست و مربی تیم‌ملی دوچرخه‌سواری ایران در خصوص اعزام نشدن رئیس فدراسیون به همراه تیم، توضیح داد: رسول اسدی با توجه به این که تعداد نفرات کم بود تصمیم گرفت در این اعزام نباشد تا به جای او فرصت برای حضور یک مربی دیگر فراهم شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا