اخبار امروز

شوک به تیم ملی هندبال؛ ۳ غایب بزرگ برای حضور در هانگژو تیم ملی هندبال که در گروه D بازی‌های آسیایی هانگژو قرار دارد، در نخستین بازی خود در این رقابت‌ها دوم مهر به مصاف مغولستان می‌رود. ملی‌پوشان در دومین دیدار خود سوم مهر با ژاپن و پنجم مهر با عربستان دیدار خواهند کرد.
شاگردان وسلین وویوویچ برای حضور در بازی‌های آسیایی تهران را به مقصد هانگژو ترک کردند، اما موضوعی که موجب می‌شود تا توقعات از این رشته کمتر از گذشته شود این است که ۳ بازیکن اصلی تیم ملی نتوانستند سایر ملی‌پوشان را همراهی کنند.
یونس آثاری، محمدمهدی بهنام نیا، افشین صادقی، میلاد قلندری، مجتبی حیدرپور، حسین جهانی، یاسین کبیریان جو، محمدرضا کاظمی، علی کوهزاد، شهاب صادق زاده، محمدرضا اورعی، علی رحیمی کازرونی، مهران رهنما، محمد سیاوشی، کیارش طاهری و رضا یادگاری ۱۶ بازیکنی هستند که ترکیب تیم ملی هندبال در بازی‌های آسیایی را تشکیل می‌دهند. 
روح‌الله اکرمی نیا (سرپرست)، وسلین وویوویچ (سرمربی)، حمید صادقی شاه‌نشین و شهداد مرتجی (مربی)، علی بخشی (ماسور) کادرفنی تیم ملی هندبال در این بازی‌ها هستند. 
در همین خصوص علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال اظهار داشت: ۳ بازیکن کلیدی در جمع تیم ملی نیستند. پویا نوروزی‌نژاد که در بوندس لیگای آلمان بازی می‌کند و باشگاه اجازه حضور وی را نداد. همچنین سید علیرضا موسوی به دلیل مصدومیت به تیم نرسید. محمدرضا اورعی نیز علی‌رغم اینکه ابتدا باشگاه وی اعلام کرد با فدراسیون همکاری می‌کند، اما اجازه حضور این مهره کلیدی را نداد و تا این لحظه به نتیجه نهایی با این باشگاه رومانیایی نرسیدیم.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا