اخبار امروز

شیائومی از اسپیکر جدید و قدرتمندش رونمایی کرد
شیائومی از اسپیکر هوشمند جدید خود به نام Sound ۲۰۲۳ رونمایی کرده که شامل بهبودی‌های قابل توجه نسبت به مدل قبلی است. وزن این اسپیکر ۵۶۴ گرم و ابعاد آن ۱۰۸x۱۰۸x۸۸ میلی متر است.
در داخل Sound ۲۰۲۳ یک بلندگوی ۲.۲۵ اینچی با توان ۱۲ وات وجود دارد که به شما امکان می‌دهد صدا را تا ۹۰ دسی بل تولید کنید.
علاوه بر این، این دستگاه از NFC، بلوتوث ۵.۱ پشتیبانی می‌کند و همچنین قادر به پخش بسیاری از فرمت‌های موسیقی بدون افت کیفیت و انتقال فرکانس‌های پایین تا ۷۰ هرتز است.
ویژگی مهم مدل جدید، امکان ترکیب دو بلندگو برای ایجاد یک سیستم استریو یا اتصال چندین دستگاه برای پخش همزمان موسیقی است.
در حال حاضر، Xiaomi Sound ۲۰۲۳ برای خرید در بازار چین با قیمت ۶.۵ هزار روبل در دسترس است. این شرکت هنوز تاریخ دقیق عرضه این دستگاه را در کشور‌های دیگر اعلام نکرده است.
منبع: championt

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا