اخبار علمی و پزشکی

صدور پیام سرپرست آموزش و پرورش به مناسبت روز ملی سمپاد

رضا مراد صحرایی سرپرست آموزش و پرورش، گفت: شناسایی و پرورش استعدادهای درخشان که به فرموده رهبر حکیم انقلاب اسلامی‌ هدایای نفیس الهی برای ملت و کشور هستند، وظیفه بسیار مهمی است که بر دوش سازمان‌ ملی پرورش استعدادهای درخشان نهاده شده است.
بسیاری از مدارس سمپاد، کانون تربیت تمام ساحتی، پژوهش مدار و مسأله محور و فضایی برای تلاش مضاعف، تجربه‌اندوزی و مهارت آموزی ‌هستند و از همین رهگذر توانسته‌اند با فراهم آوردن فرصت‌های غنی و متنوع تربیتی، سرمایه انسانی ارزشمندی برای کشور عزیز و تمدن درخشان ما تربیت کنند.
در کنار دانش آموزان مدارس سمپاد، توجه سازمان به استعدادهای درخشان خارج از این مدارس هم که اخیراً در راستای توسعه عدالت آموزشی وجهه همت همکاران ما قرار گرفته است تعاملات سازنده همه دانش آموزان توانمند این سرزمین را برای شکوفایی بیشتر استعدادها و پیشرفت همه‌جانبه کشور بشارت می‌دهد.
 ادامه همین مسیر با قوت بیشتر و آمیزه‌ای از تلاش و خلاقیت و هماهنگی، مسئولیت خطیری برای همکاران ما در سازمان و مدارس سمپاد است که به امید خدا ‌مأجور و موفق خواهد بود.
در این فرصت مغتنم، چهاردهم اردیبهشت، روز ملی سمپاد را به همه فعالان حوزه تعلیم و تربیت و به ویژه خانواده بزرگ سمپاد تبریک می‌گویم و از محضر حق‌تعالی برای ایشان توفیقات بیشتر و اثرگذاری پایدارتری را در تحقق مدرسه تراز سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مسألت می‌کنم.

خبر فارسی

باشگاه خبرگزاری جوان هستم با خبر های علمی و پزشکی در خدمت شما...

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا