اخبار امروز

ضرورت انجام فعالیت‌های تحقیقاتی در حوزه شیلاتحسین برزگر با اشاره به ظرفیت چهارمحال و بختیاری در بخش شیلات اظهار کرد: تحقیقات علمی لازم و مطلوب در این زمینه وجود ندارد و کمرنگ است که این امر نیازمند برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری در استان است.
وی افزود: متاسفانه تاکنون اقدامات علمی و تحقیقاتی مطلوبی در حوزه شیلات استان صورت نگرفته است.
بیشتر بخوانید
رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر ضرورت انجام فعالیت‌های تحقیقاتی در حوزه شیلات استان اضافه کرد: تحقیقات باید به گونه‌ای باشد که سبب بهبود معیشت مردم و فعالان این حوزه شود.
راه اندازی بخش شیلات در مرکز تحقیقات کشاورزی
حسن جهانبازی رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی چهارمحال و بختیاری گفت: راه‌اندازی موسسه تحقیقات شیلات با توجه به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های مهم این استان با وجود داشتن مصوبه دولت پس از دو دهه که بر زمین مانده بود، از پارسال به جریان افتاد.
وی افزود: با توجه به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های این استان در بخش تولید ماهی، راه‌اندازی موسسه تحقیقات شیلات در چهارمحال و بختیاری همواره به عنوان یکی از مطالبه‌ها مورد تاکید مسئولان استان به شمار می‌رود.
جهانبازی ادامه داد: از پارسال راه‌اندازی مرکز تحقیقات شیلات در چهارمحال و بختیاری به عنوان یک مطالبه از سوی مدیریت ارشد استان و رئیس سازمان جهادکشاورزی مطرح و در زمان حاضر ۷۰ تا ۸۰ درصد از مقدمات افتتاح این مرکز در استان فراهم شده است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا