اخبار امروز

ضرورت حضور همه دستگاه‌های اجرایی برای کمک به مناطق سیل زده گیلان۰۹:۴۵ – ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ۰۹:۴۵ – ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ معاون اول رییس جمهور تصریح کرد؛
در پی بارش‌های بی سابقه و وقوع سیل در شهرستان آستارا و مناطق همجوار، معاون اول رییس جمهور در تماسی تلفنی با استاندار گیلان، با پیگیری آخرین وضعیت مناطق سیل زده گیلان بر امدادرسانی سریع به حادثه دیدگان تاکید کرد.
محمد مخبر افزود: همه دستگاه‌های اجرایی گیلان و در صورت نیاز استان‌های همجوار، برای رسیدگی به مناطق در معرض سیل اقدامات لازم را انجام دهند.
وی تصریح کرد: پیشگیری از وقوع تلفات انسانی و همچنین جبران خسارات مالی لازم است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا