اخبار امروز

عشایر خراسان جنوبی ۸ هزار تُن محصولات دامی تولید کردندمدیرکل امور عشایر استان گفت: از آغاز امسال تاکنون هزار و ۹۰۰ تُن گوشت قرمز، ۵ هزار و ۷۰۰ تُن شیر و ۴۴۰ تُن پشم و کرک مو به همت عشایر خراسان جنوبی تولید شد.
ابراهیمی از تولید ۶ هزار و ۵۵۰ مترمربع صنایع دستی داری و ۲۶ هزار مورد تولیدات صنایع دستی غیر داری به همت بانوان عشایر خراسان جنوبی خبر داد.
وی با اشاره به ۳۵۵ هکتار سطح زیرکشت گیاهان دارویی و ۲۴ هزار هکتار مراتع زیرپوشش گیاهان دارویی در اختیار عشایر استان، افزود: عشایر استان در این مدت ۷۰ تن گیاه دارویی از اراضی زیرکشت و مراتع برداشت کردند.
مدیرکل امور عشایر استان گفت: زیره کوهی و آویشن بیشترین تولیدات گیاهان دارویی عشایر در این مدت است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا