اخبار امروز

علت تاخیر ۱۲ ساعته نجف_ تهران اعلام شد
حسام قربانعلی سخنگوی ایران ایر گفت: پرواز نجف دیروز که قرار بود در ساعت ۱۲ بعدظهر انجام شود به علت تاخیر در و ایجاد مشکل در پرواز استانبول  و تغییر در سیکل پروازی با تاخیر روبرو شد که پیش از پرواز به مسافران اطلاع رسانی و اعلام شد که پرواز با ۸ ساعت تاخیر انجام می شود .
به گفته  مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران  برای مسافران این پرواز هتل کوثر را هماهنگ کردیم اما به علت عدم کافی بودن اتاق برخی از مسافران نتوانستند در هتل باشند اما طبق برنامه ریزی ناهار را برای مسافران در هتل کوثر ارائه کردیم.
او می‌گوید: متاسفانه به علت عدم  ارائه قطعه برای تعویض لاستیک هواپیما به طوری حتی جک هم به شرکت هواپیمایی ایران ایر ارائه نکردند که این امر خود باعث شد که چند پرواز به صورت زنجیره وار با تاخیر روبرو شود.
گفتنی است روز گذشته دوپرواز نجف تهران و استانبول تهران ایران ایر با تاخیر بیش از ۱۲تا ۱۴ ساعت روبرو شده بودند

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا