اخبار امروز

عملیات مناسب‌سازی و پیاده روسازی در خیابان شهید بهشتی آغاز شدمحمد گروسی گفت: همواره تسطیح و مناسب‌سازی معابر و پیاده روهای سطح منطقه از جمله وظایف معاونت عمران و ترافیک بوده است و در همین راستا پر ترددترین معبر سطح منطقه، پیاده راه خیابان شهید بهشتی که از اصلی‌ترین معابر شهر به شمار می‌رود در حال تسطیح و مناسب‌سازی است.
گروسی با تاکید بر اهمیت رفاه حال عابرین پیاده و شهروندان اظهار داشت: با هدف رضایتمندی هر چه بیشتر شهروندان و رفاه حال عابرین و کسبه این خیابان، هفت هزار و ۲۰۰ متر مربع پیاده روسازی در این محدوده آغاز شده است.
وی در پایان افزود: در این پروژه عمرانی جای گذاری ۲۰ سطل زباله در موقعیت‌های مکانی مناسب و تعبیه نیمکت جهت استراحت عابرین پیاده و نصب چراغ‌های روشنایی لحاظ شده است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا