اخبار ورزشی

عکس | نگاهی به رستوران جدید مسی به سبک «سالت‌بی»

طرفداران لیونل مسی او را به خاطر گرفتن ۱۸.۳۰ پوند برای یک بشقاب ماکارونی مورد انتقاد قرار دادند. قیمت راویولی (نوعی پاستای کوچک با تکه‌های گوشت و سبزیجات و پنیر) در این رستوران ۳۹.۲۰ پوند است، اگرچه پر از خرچنگ است. بازیکن ۳۵ ساله پاری‌سن‌ژرمن دسر شکلاتی توپ طلای ۳۰.۹۰ پوندی را نیز در رستورانش می‌فروشد. هواداران گفتند که فقط در صورتی هزینه آن را می‌پردازند که اسطوره سابق بارسلونا شخصا آن را سِرو کند.
اینفلوئنسر اسپانیایی «مونیکا موران» از رستوران «هینچا»ی مسی واقع در هتل پنج ستاره «میم» بازدید کرد. مونیکا کلیپی از سفرش به این رستوران را با ۹.۴ میلیون دنبال‌کننده خود در تیک‌تاک به اشتراک گذاشت. این ویدیو با ۱۳.۸ میلیون بازدید در فضای مجازی وایرال شد. مونیکا گفت: «ما یک پیتزا سفارش دادیم که واقعاً خوب بود. آنها آمدند تا گوشتی را که قرار بود برایمان درست کنند به ما نشان دهند و حقیقت این است که ۱۰ از ۱۰ بود، باورنکردنی.» در پایان، گروه تصمیم گرفت به افتخار هفت توپ طلای فوتبالیست، دسر توپ فوتبال او را سفارش دهد. مونیکا این غذای شیرین را «ترکیبی بسیار عجیب» توصیف کرد. او افزود: «اگرچه بسیار زیبا بود، اما داخل آن فقط خامه، بادام‌زمینی، ذرت بو داده و مارشمالو بود.»

نوشته های مشابه

اما طرفداران از قیمت‌ها متحیر شدند. یکی گفت: «ماکارونی ۲۱ یورو است… مسی خودش آن را تهیه می‌کند؟» دیگری خاطرنشان کرد: «اگر مسی غذای من را سر میز نیاورد و پیش من ننشیند چیزی نمی‌خورم.» سومی نوشت: «شده خانه مادربزرگم را بفروشم به آنجا می‌روم.» یکی دیگر از طرفداران به شوخی گفت که هزینه آن به اندازه «دو کلیه، هشت ریه و دو قلب» است.
تصاویر بازدید مسی از رستوران سالت‌بی در دبی بعد از دیدار این دو نفر در فینال جام‌جهانی سال گذشته منتشر شد. سرآشپز مشهور پس از قهرمانی آرژانتین به دلیل اذیت کردن مسی برای گرفتن سلفی در زمین مسابقه مورد انتقاد قرار گرفت. فیلمی از این سرآشپز ترک با نام اصلی «نصرت گوکچه» که حداقل دو بار شانه مسی را می‌گیرد تا او را مجبور به سلفی گرفتن کند پخش شد، و مسی در نهایت قبول کرد که با او عکس بگیرد.

با این حال این اولین بار نبود که آنها با هم دیدار می‌کردند. مسی در سال ۲۰۱۸ به همراه همسرش آنتونلا روکوزو و دوستش در رستوران گوکچه در دبی دیده شد. سالت‌بی از مسی دعوت می‌کند که به سبک او روی استیک نمک بپاشد. سپس یک تکه گوشت را در دهان مسی می‌گذارد. او و مسی همچنین با پل پوگبا که در همان شب به رستوران رفته بود عکس گرفتند.
رستوران‌های سالت‌بی به خاطر قیمت‌های فوق‌العاده بالا، به‌ویژه استیک‌هایشان معروف هستند.

۲۵۸ ۲۵۸

اناهتیا هنرجو

اناهیتا هستم ، عاشق اخبار ورزشی ایران در سایت خبرخونه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا