اخبار امروز

غیبت ۴ بازیکن کلیدی و باتجربه والیبال نشسته در بازی‌های پاراآسیاییهادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان در ارزیابی از حریفان ایران در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو چین، اظهار کرد: تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو چین با تیم‌های تایلند، قزاقستان و کامبوج هم‌گروه است و در دیگر گروه نیز تیم‌های چین، میانمار، ژاپن و کره جنوبی حضور دارند. در بخش مردان ۸ تیم در دو گروه ۴ تایی رقابت خواهند داشت که از هر گروه ۲ تیم بالا می‌آید که پس از بازی ضربدری، فینالیست‌ها مشخص می‌شود. در بخش بانوان نیز ۶ تیم ایران، کره جنوبی، تایلند، ژاپن، چین و مغولستان حضور دارند که به صورت دوره‌ای با هم رقابت خواهند کرد.
وی با بیان این در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو فینال و رده‌بندی بین تیم‌های ایران، چین و قزاقستان خواهد بود، گفت: حریف اصلی ما در این بازی‌ها قزاقستان و کشور میزبان چین است که البته تیم ما با توجه به این که قهرمان جهان است و رنکینگ یک دنیا را داریم مشکلی برابر این تیم‌ها برای کسب عنوان قهرمانی نخواهیم داشت.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان با اشاره به این که ترکیب نفرات اعزامی به هانگژو بعد از بازی با روسیه مشخص خواهد شد؟ تصریح کرد: از روز شنبه یکم مهر اولین بازی تدارکاتی خود را در بخش زنان و مردان با تیم روسیه در شهرستان محلات برگزار خواهیم کرد که بعد از انجام ۳ دیدار تدارکاتی از بین ۱۶ بازیکن دعوت شده ۱۲ نفر اعزامی به هانگژو معرفی خواهند شد. البته در بازی پاراآسیایی ۴ بازیکن کلیدی و با تجربه ما حضور نخواهند داشت و سعی داریم با اعزام جوانان آن‌ها را مورد ارزیابی و محک قرار دهیم تا نفرات اعزامی به بازی‌های پارالمپیک پاریس را شناسایی کنیم.
رضایی با بیان این که هدف اصلی ما پارالمپیک پاریس است نه پاراآسیایی هانگژو چین، گفت: بازی‌های پاراآسیایی جنبه تدارکات برای تیم ما دارد تا بتوانیم وضعیت بازیکنان جوان خود را در این رویداد بسنجیم و تیم خوبی را با ترکیب جوانان و افراد باتجربه برای پارالمپیک آماده کنیم.
وی در پایان در پاسخ به این پرسش که تصور می‌کنید در بخش زنان کدام تیم‌ها حریف اصلی برای تیم ایران باشد؟ خاطرنشان کرد: در بخش زنان نیز ایران، ژاپن و چین برای کسب جایگاه اول تا سوم در بازی‌های پاراآسیایی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
منبع:ایسنا

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا