اخبار امروز

فردا جشن شکوفه‌ها در کرمان برگزار می‌شودرضا رضایی امروز ۲۸ شهریورماه در هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان گفت: هماهنگی لازم برای ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی با شهرداری انجام شده است.
او با درخواست حمایت از پژوهش‌سرای دانش آموزی افزود: چهار سال پی در پی رتبه اول جشنواره جوان خوارزمی را کسب کرده‌ایم، هم چنین دانش آموزان استان در کنکور رتبه‌های خوبی آورده اند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: طی پارسال، فقط ۱۸ هزار دانش آموز از استان اصفهان برای زیارت مرقد سردار حاج قاسم سلیمانی به کرمان سفر کردند.
او با اعلام اینکه جشن شکوفه‌ها در روز چهارشنبه هفته جاری برگزار می‌شود، بیان کرد: زنگ ایثار و مقاومت در روز شنبه (یکم مهرماه) در مدارس استان کرمان نواخته خواهد شد؛ ضمن اینکه اول مهرماه روز شروع سال تحصیلی است.
رضایی با اشاره به تجمیع بعضی مدارس روستایی در راستای ارتقای کیفیت آموزش عنوان کرد: برخی از روستا‌ها در برابر تجمیع مدارس مقاومت می‌کنند و باید فرمانداری‌ها توجیه کنند که این اقدام برای افزایش کیفیت آموزش است.
در این جلسه از دانش آموزانی که در کنکور سراسری رتبه عالی کسب کرده‌اند، تجلیل شد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا