اخبار امروز

فروش فوق العاده خودروهای اموال در آینده نزدیک
ایزدی گفت:۳۵۶ دستگاه خودرو در اختیار سازمان اموال تملیکی استان تهران است .
به گفته مدیرکل سازمان اموال تملیکی استان تهران ، تعداد خودرو‌های سبک و سنگین در حوزه قاچاق ۸۵ دستگاه، در حوزه ضبطی ۱۰۵ دستگاه و در حوزه متروکه ۱۶۶ دستگاه خودرو در اختیار سازمان اموال تملیکی استان تهران قرار دارد.
  وی همچنین از وجود ۶۵۰ دستگاه موتورسیکلت سنگین و با ظرفیت بالای ۲۵۰ سی‌سی در اختیار سازمان اموال تملیکی تهران خبر داد.
  او افزود: ۵هزار و۴۰۰ دستگاه کشنده در ۱۱ گمرک ایران است و ۱۴۰۰ کشنده  در  ۲گمرک غرب و گمرک جنوب وجود دارد  .
وی بیان کرد: ۱۴۰۰ ماشین در دو گمرک تهران است  که در قالب  اجرای بند ۳ وارد کشور شده و ۲ سال است در انبار گمرک مانده و باید متروکه میشد  طی رایزنی‌های صورت گرفته دو جلسه منجر شد تا ۱۵ شهریور توسط استاندارد تصویب و توسط گمرک کار‌های ترخیص پیگیری شد.
او بیان کرد: با توجه به آنکه مقرر شد  تا ۱۵ شهریور کالا‌ها ترخیص شود بنابراین  مقرر شد سازمان اموال تملیکی  با مالکان و راننده در قالب فروش از طریق مزایده برای کشف قیمت  مالکان کالا اقدام کنند

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا