اخبار امروز

فروش ۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومانی در ۱۳ فروش برخط سازمان اموال تملیکی
حسین ایزدی گفت: تا سال گذشته هر سال حراج حضوری برای کالا‌های مزایده‌ای برگزار می‌شد، اما با پیگیری سخت سازمان اموال تملیکی در حال حاضر روش فروش برخط است و خرده فروشی کالا به صورت برخط انجام می‌شود.
به گفته مدیرکل  سازمان  اموال تملیکی استان تهران  سازمان اموال تملیکی استان تهران در این زمینه پیشرو بوده و از ابتدای سال گذشته تا به امروز ۱۳ بار خرده فروشی برخط اجرا شده است و هفته‌ای یک بار خرده فروشی را انجام می‌دهیم.
او می‌گوید: از ابتدای اردیبهشت ماه تا به امروز در ۱۳ فروش برخطی که انجام شده ۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان فروش برخط ما در قالب مزایده انجام شده است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا