اخبار امروز

فعالیت ۱۱۰ خانه مسافر دارای مجوز در استان همدانمحسن معصوم‌علیزاده گفت: خانه مسافر‌ها یک حوزه بین بخشی است و دستگاه‌های مختلفی، چون نیروی انتظامی، فرمانداری و میراث فرهنگی دخیل هستند.
او گفت: میراث فرهنگی در نیروی اجرایی توان برخورد ندارد پس اگر برخوردی باشد باید دستگاه قضایی کمک کند بنابراین برای ساماندهی و نظارت همه باید پای کار باشند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان گفت: تاکنون «سامانه همدان‌سفر» با شناسایی، صدور مجوز و معرفی خانه مسافر‌ها به مسافران گام مثبتی در این امر برداشته که بسیار موثر بوده است.
علیزاده گفت: اگر کسی بدون اطلاع میرزاث فرهنگی و مجوز اقدام به جذب مسافر کند، بنابراین میراث فرهنگی نظارتی هم نخواهد داشت و آسیب‌هایی هم اگر داشته باشد، نمی‌توان کنترل کرد.
او با تاکید بر اینکه میراث فرهنگی تلاش می‌کند بیشتر این خانه‌مسافر‌ها را ساماندهی کند گفت: توصیه می‌کنم به همه مسافر‌ها که از سامانه‌های رسمی رزرو اقامتگاه مانند «سامانه همدان‌سفر» استفاده کنند تا هم خدمات خوبی دریافت کنند و هم اگر اتفاقی افتاد مرجعی برای پاسخگویی وجود داشته باشد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا