اخبار امروز

لاشه هواپیمای اف-۳۵ آمریکا پیدا شد
به گفته مقامات لاشه هواپیمای ناپدید شده در یک منطقه روستایی، ۲ ساعت دورتر از فرودگاه بین‌المللی چارلستون در کارولینای جنوبی پیدا شده است.
مقام‌های نیروی دریایی ارتش آمریکا در خصوص این سانحه گفتند: سانحه در حال حاضر در دست بررسی است و نمی‌توانیم اطلاعات تکمیلی برای حفظ یکپارچگی روند بررسی ارائه کنیم. 
نانسی میس، نماینده جمهوری خواه پارلمان، در شبکه اجتماعی X از ناپدید شدن هواپیما انتقاد کرده و گفت: «چگونه می‌توان یک F-۳۵ را گم کرد؟»
میس گفت: «چطور ممکن است دستگاه ردیاب وجود نداشته باشد و ما انتظار داریم مردم چه کاری انجام دهند، جت را پیدا کرده و تحویل دهند؟ ما می‌دانستیم که F-۳۵‌ها مخفی نگه داشته می‌شوند، اما این مسخره است.»
در پی سقوط هواپیمای اف-۳۵ نیروی دریایی ارتش آمریکا، اریک اسمیت، معاون فرمانده نیروی دریایی این کشور اعلام کرد که تمامی پرواز‌های واحد‌های هوانوردی در داخل و خارج از آمریکا به مدت ۲ روز متوقف شده است.
فرمانده نیروی دریایی ارتش اعلام کرد: تا پایان جلسه ۲ روزه در چارچوب اقدامات و رویه‌های امنیتی، هیچ هواپیمای دریایی اجازه پرواز نخواهد داشت.
سرگرد ملانی سالیناس، سخنگوی ارتش آمریکا اعلام کرد که هواپیمای اف-۳۵ متعلق به تفنگداران دریایی در حین پرواز در منطقه چارلستون شمالی در کارولینای جنوبی دچار اختلال شده است.
سالیناس با اشاره به اینکه خلبان با پرش با چتر نجات جان سالم به در برد، گفته بود: تلاش برای جستجوی هواپیمای سقوط کرده اف-۳۵ در منطقه آغاز شده است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا