اخبار امروز

مجوزدار شدن ۱۳ سازه در سواحل هرمزگان




حمید کمالی معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای امسال با طی کردن فرآیندهای قانونی برای ۱۳ سازه در سواحل استان مجوز صادر شده است.
او با اشاره به بررسی درخواست صدور ۶ مجوز دیگر گفت: هدف از شناسنامه دار کردن و صدور مجوز برای سازه‌های دریایی تسهیل امور و کمک به سرمایه گذاران است.
معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت تکالیف قانونی، سازمان بنادر را ملزم کرده تا به عنوان مرجع دریایی کشور بر وضعیت سازه‌های ساخته شده در حریم دریا به لحاظ تخصصی نظارت کند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا