اخبار امروز

مدارس اردکان کمبود معلم داردسیدعلی شاکر، رئیس آموزش و پرورش شهرستان اردکان گفت: مدارس این شهرستان کمبود‌هایی برای اول مهر دارد، این کمبود‌ها به صورت ویژه در حوزه نیروی انسانی است که به وزارتخانه و اداره کل آموزش و پرورش هم منعکس شده است.
او گفت: در حوزه آموزش ابتدایی با کمبود ۹۲ معلم مواجه هستیم و منتظر هستیم با اقدامات صورت گرفته و پیگیری‌های آموزش و پرورش، کمبود معلم این شهرستان جبران شود.
رئیس آموزش و پرورش اردکان با بیان اینکه در حوزه پرورشی هم ۵ معلم و ۱۵ مشاور کمبود داریم، ادامه داد: در بحث متوسطه اول و دوم هم حدود ۵ هزار ساعت حق التدریس کمبود داریم و در این حوزه هم بتوانیم کمبود‌ها را سریع برطرف کنیم.
شاکر افزود: با توجه به صنعتی شدن شهر و افزایش بی رویه‌ای که در شهر وجود دارد، متاسفانه در بحث فضای آموزشی هم مشکل داریم، اما در دوماه اخیر با رایزنی‌هایی که با صنایع انجام دادیم خوشبختانه ۱۴ کلاس در پنج مدرسه اضافه شده است.
او گفت: ۸ مدرسه هم از سوی صنایع تقبل شده که بهسازی و بازسازی شود، اما با همه این موارد کلاس‌های ما بسیار شلوغ است و با کمبود فضای آموزشی مواجه هستیم، البته تعدادی مدرسه خیری نیمه ساز هم داریم که هیچ کدام آن‌ها به بهره برداری نرسیده است.
در سال تحصیلی جدید، ۲۴ هزار دانش آموز در ۱۵۰ مدرسه اردکان مشغول تحصیل می‌شوند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا