اخبار امروز

مشکلات زیرساختی شهرستان‌های قم با اتحاد دستگاه‌ها حل شدنی استاحمد حاجی‌زاده امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات زیر ساخت‌های شهرستان‌های جدید تاسیس که با حضور جمعی از مدیران کل دستگاه‌های دولتی و اجرایی و فرمانداران شهرستان‌های استان قم برگزار شد،گفت: واقعیت این است که شهرستان‌هایی که تازه تاسیس شده‌اند نیازمند نگاه جدی دستگاه‌ها هستند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری قم افزود: متاسفانه هنوز برخی دستگاه‌های دولتی و اجرایی در این شهرستان‌ها مستقر نشده و این موضوع مشکلات و نارضایتی‌هایی را ایجاد کرده است که باید با همکاری یکدیگر آن‌ها را حل کنیم. در تلاش هستیم نیازمندی کهک و جعفرآباد را تامین کنیم تا شاهد یک شهرستان به معنای واقعی باشیم.
حاجی‌زاده تصریح کرد: مشکلاتی که در حوزه زیرساختی وجود دارد با اتحاد و همکاری دستگاه‌ها قابل حل است، مدیریت استان نیز در راستای هماهنگی‌های لازم نظارت دقیقی روی مسائل خواهد داشت و برای فراهم‌سازی زیرساخت‌ها در کنار دستگاه‌ها خواهیم بود.
معاون سیاسی امنیتی استانداری قم گفت: مسائلی که در جلسات رفع مشکلات زیرساختی شهرستان‌ها مصوب می‌شود، دبیرخانه موظف است آن‌ها را به طور جدی پیگیری کرده تا عملیاتی شود. در مقابل فرمانداران نیز باید نیازمندی‌ها و مشکلات شهرستان را از دستگاه‌ها مطالبه کنند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری قم  در پایان عنوان کرد: خدمت‌رسانی به مردم در نظام جمهوری اسلامی توفیقی است که نصیب ما مدیران شده و باید از آن به درستی استفاده کنیم تا پس از پایان خدمت افسوس نخوریم. خدمت‌رسانی به مردم همچون جهاد است و ما باید در نظر بگیریم روستاها، مناطق کم برخوردار و محروم خط مقدم خدمت‌رسانی هستند که باید به آن‌ها اهتمام جدی داشت.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا