اخبار امروز

مشکلی برای تامین سوخت زمستانی مناطق بدون گاز نداریمسالار خشایی در بازدید از روستای منطقه سخت گذر رودریش از توابع بخش دیشموک شهرستان کهگیلویه با تاکید بر تأمین و توزیع به موقع سوخت افزود: سوخت مورد نیاز استان به‌ویژه مناطق سخت‌گذر و بدون گاز طبیعی به حد کافی ذخیره‌سازی شده است.
 
مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: برای سوخت‌رسانی زمستانی تا دورافتاده‌ترین نقاط استان آمادگی کامل را داریم و خوشبختانه هیچ‌گونه جای نگرانی و کمبود سوختی وجود ندارد.
 
وی تأکید کرد: تأمین سوخت مورد نیاز استان به همت کارکنان جایگاه‌های عرضه سوخت، شرکت‌ها و رانندگان حمل‌ونقل فرآورده‌های نفتی، عاملان فروش روستایی و عشایری در حال انجام است.
 
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه سوخت مورد نیاز پیش از آغاز فصل سرما و بارندگی آغاز شده و در حال ارسال و ذخیره سازی است گفت: باتوجه به شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی استان، تأمین و توزیع سوخت مناطق سخت‌گذر، مرزی و سردسیر استان از اولویت‌های اصلی این شرکت است.
 
خشایی افزود: سازمان‌های تعاون روستایی و امور عشایری مسئولیت درخواست و توزیع فرآورده را در مناطق سخت گذر بر عهده دارند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا