اخبار امروز

مصدوم شدن دو بازیکن تیم امید در آستانه بازی با عربستان
بر اساس اعلام کادر پزشکی تیم فوتبال امید، علیرضا کوشکی به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ پای راست، حداقل باید برای ۳ هفته مورد معالجه قرار بگیرد. این بازیکن امکان همراهی تیم در بازی‌های آسیایی را ندارد.
غلامرضا ثابت ایمانی نیز که دچار مصدومیت در ناحیه استخوان پای راست شده بود، هنوز به طور کامل بهبود پیدا نکرده است. اگرچه احتمال بهبودی این بازیکن در روز‌های آینده وجود دارد، اما نیازمند بررسی بیشتر است.
تیم ملی امید امروز (سه‌شنبه) در حالی در نخستین بازی خود در بازی‌های آسیایی هانگژو به مصاف عربستان می‌رود که در لیست خود یاسین سلمانی و محمد عمری را به دلیل حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در ترکیب ندارد. علیرضا رضایی نیز به دلیل مشکل خروج نتوانسته به تیم ملحق شود. فردین یوسفی نیز ظهر امروز به هانگژو می‌رسد و بعید است بتواند پس از پرواز طولانی، در ترکیب قرار گیرد. کوشکی و ثابت ایمانی نیز امکان حضور در بازی را ندارند که کار رضا عنایتی را بسیار مشکل کرده است

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا