اخبار امروز

معرفی مسئولان دفتر نهاد نمایندگی رهبری ۲ دانشگاه در یاسوج مراسم تودیع و معارفه مسئولان دفتر نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه های دولتی و آزاد یاسوج با حضور حجت السلام والمسلمین مهدی میر احمدی معاون منابع انسانی نهاد مرکز و حجت السلام و المسلمین حسین صادقی مدیر امور دفتر نهاد رهبری برگزار شد.
در دانشگاه یاسوج حجت السلام خیرالله امیری به عنوان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه یاسوج منصوب شد.
پیش از این حجت الاسلام قلندری مسئولیت این دفتر را بر عهده داشت.
در دانشگاه علوم پزشکی هم حجت السلام محمدعلی جابری مسئولیت نهاد نمایندگی مقام رهبری رابه عهده گرفت و از زحمات حجت السلام‌مسعودداستار که پیش ازاین عهددار این مسئولیت بودند تقدیرشد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا