اخبار امروز

مقر تروریست‌های تجزیه‌طلب در مرز‌های عراق و ایران تخلیه شد
کمیته عالی توافق امنیتی عراق و ایران با اعلام تخلیه مقر‌های تروریست‌های تجزیه‌طلب در مرز‌های عراق و ایران، تاکید کرد که تمامی مقر‌ها به مکانی دور از مرز‌ها منتقل شد.
المیادین به نقل از این کمیته گزارش کرد که سلاح تروریست‌های تجزیه‌طلب خلع شد که این امر مقدمه‌ای است تا آن‌ها پناهنده به حساب بیایند.
کمیته مشترک تاکید کرد:  نیرو‌های مرزی فدرال در مناطق تخلیه شده در نزدیکی مرز‌ها با ایران مستقر شده‌اند و پرچم عراق در این مناطق برافراشته شده است.
جمهوری اسلامی ایران، امروز سه‌شنبه (۲۸ شهریور) را آخرین موعد برای اجرای این توافق امنیتی با عراق برای خلع سلاح گروه‌های تجزیه‌طلب در اقلیم کردستان اعلام کرده بود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا