اخبار امروز

ملوان بندر انزلی، میزبان پیکان تهراناز هفته پنجم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور جام خلیج فارس و از ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه فردا تیم ملوان بندرانزلی در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران این شهر با تیم پیکان تهران دیدار می کند. 
داوری این بازی بر عهده شبیر بهروزی با کمک های سید یعقوب حجتی و علی رعیت است. 
ملوان لیگ را با دو باخت متوالی آغاز کرد اما سپس فولاد را با ۴ گل شکست داد و یک مساوی هم از تیم پر مهره گل گهر در سیرجان گرفت تا با ۴ امتیاز در رده دهم جدول لیگ بایستد. 
در آن سوی میدان پیکان تهران هم با رسول خطیبی به رغم فوتبالی زیبا و هجومی اما هنوز پیروز نشده و با ۳ مساوی و یک باخت روی پله دوازدهم ایستاده است. پیکان قبل از تعطیلات مقابل تیم پر ستاره سپاهان در خانه شکست خورد. 
این تیم فردا به دنبال اولین برد فصل خود است اما از ملوان امتیاز گرفتن در خانه کار بسیار دشواری خواهد بود. 
فصل گذشته ملوان در خانه یک بر صفر پیکان را شکست داده بود ولی در بازی برگشت پیکانی ها ۳ امتیاز را گرفته بودند. 

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا