اخبار امروز

مهلت مشاهده نتیجه استعلام مدارک داوطلبان انتخابات مجلس تا دوم مهرستاد انتخابات کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد متقاضیان داوطلب برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۲۷ شهریور تا ۲ مهر از ساعت ۸ صبح تا۱۸ عصر فرصت دارند برای مشاهده نتیجه استعلام مدارک خود به آدرس keshvar.moi.ir مراجعه کنند.
همچنین در این اطلاعیه آمده است: متقاضیانی که تاییدیه مدارک و اطلاعات آنان از سوی تمامی مراجع مربوطه صادر شده است مجاز به ثبت نام الکترونیکی نهایی از تاریخ ۲۷ مهر به مدت ۷ روز هستند.
در بند دیگر این اطلاعیه گفته شده متقاضیانی که مدارک یا اطلاعات آنان از سوی مرجع یا مراجعی مورد تایید نیست می‌توانند اعتراض خود را تا تاریخ ۲ مهر ثبت و مدارک را بارگذاری کنند و پس از ثبت اعتراض به مراجع مربوطه مراجعه کرده و نسبت به رفع نواقص اقدام کنند. در صورت تایید مدرک مورد نظر مرجع رسیدگی کننده تا ۲۶ مهر فرصت دارد نظر خود را به ستاد انتخابات کشور اعلام کند.
کلیه موارد اعلام شده از طریق رایانه قابل انجام است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا