اخبار امروز

میزبانی وزیر دفاع باکو از یک هیات صهیونیست ذاکر حسن اف، وزیر دفاع جمهوری آذربایجان با هیاتی به سرپرستی ایال ضمیر، مدیرکل وزارت جنگ رژیم صهیونیستی که در یک سفر رسمی به  باکو سفر کردند، دیدار کرد.
براساس گزارش آر تی، حسن اف از سطح بالای روابط کنونی جمهوری آذربایجان و رژیم صهیونیستی ابراز خرسندی کرد. ضمیر هم ضمن تشکر از استقبال گرم طرف باکویی، بر اهمیت این گونه دیدار‌ها و دیدار‌های متقابل در جهت گسترش بیشتر همکاری‌های موجود تاکید کرد.
در این دیدار طرفین در مورد همکاری‌های دفاعی جمهوری آذربایجان و رژیم صهیونیستی تبادل نظر کردند.
این دیدار در حالی صورت می گیرد که وزیر دفاع آذربایجان ۱۰ روز پیش میزبانی هیاتی از جمهوری اسلامی ایران به ریاست سرتیپ محمد احدی، معاون همکاری های بین المللی ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان بود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا