اخبار سیاسی

نازنین بنیادی هم از شورای همبستگی کنار کشید!- اخبار سیاست ایران – اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرخونه:

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، نازنین بنیادی از عناصر فعال ضدایرانی که در اغتشاشات 1401 خواست به سهم خودش ضد ایران و ایرانی قدمی بردارد، در توئیتی خروجش از شورای همبستگی را اعلام کرد.

او در بخشی از پیامش نوشته “پنج ماه پیش در راستای انقلاب مردم ایران به شورای همبستگی پیوستم. در این مسیر فراز و نشیب های زیادی رو تجربه کردم و همواره سعی بر این داشتم که صدای مردم ایران باشم. حال که از این شورا به صورت کامل خارج شدم.”

بر اساس این گزارش، رضا پهلوی هم اخیراً از این شورا خارج شده بود و حامد اسماعیلیون چندی پیش به‌علت اختلاف با رضا پهلوی از شورا کناره‌گیری کرده بود؛ بعد از آن عبداله مهتدی، مصی‌علی‌نژاد، نازنین بنیادی و شیرین عبادی اعلام کرده بودند به کار در این شورا با وجود کناره‌گیری‌ها ادامه خواهند. اما اکنون با خروج نازنین بنیادی این شورا منحصر به عبداله مهتدی و مصی‌علی‌نژاد محدود شده و تقریباً از حیز انتفاع ساقط است.

به گزارش تسنیم، نازنین بنیادی بازیگر هالیوودی بود و در مصاحبه‌ای تحریم‌های اقتصادی را برای ایران مثل شیمی‌درمانی دانست که با هدف نابود کردن سرطان، به باقی بدن هم آسیب می‌رساند و عملاً از آسیب دیدن مردم در صورت تحریم بیشتر حمایت کرد.

او در آغاز اغتشاشات دیداری با کاملا هریس معاون اول جو بایدن داشت و خواستار مداخله بیشتر آمریکا در امور ایران شده بود.

انتهای پیام/

https://tn.ai/2891749

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا