اخبار امروز

ناگلزمان تا یورو ۲۰۲۴ روی نیمکت آلمان پایگاه اینترنتی بیلد آلمان از توافق اولیه یولیان ناگلزمان با فدراسیون فوتبال آلمان برای هدایت تیم ملی فوتبال این کشور تا پایان رقابت‌های جام ملت‌های اروپا خبر داد. به این ترتیب این مربی ۳۶ ساله جانشین هانسی فلیک خواهد شد. دو طرف به توافق اولیه دست یافته‌اند و اکنون بحث تنها بر سر جزئیات است.
گفته می‌شود دستمزد ناگلزمان در تیم ملی آلمان ماهانه ۴۰۰ هزار یورو خواهد بود.
قرارداد ناگلزمان با بایرن‌مونیخ هم لغو خواهد شد و او بدون پرداخت راهی تیم ملی آلمان خواهد شد. او برای پذیرش جانشینی فلیک از قید رقم هنگفتی را زده است. او می‌توانست تا سال ۲۰۲۶ بدون نشستن روی نیمکت هیچ تیمی ۲۰ میلیون یورو به جیب بزند ولی اکنون تا یوروی سال آتی به میزبانی آلمان حدودا چهار میلیون یورو دریافت خواهد کرد. پس از یورو هم می‌تواند به دنبال قرارداد با کارفرمای جدیدی باشد.
این مربی جوان سابقه هدایت تیم‌های هوفنهایم، لایپزیگ و بایرن را دارد. او تا مارس گذشته روی نیمکت تیم باواریایی می‌نشست ولی در ادامه ناچار شد نیمکتش را به توماس توخل واگذار کند.
هانسی فلیک پس از شکست سنگین چهار بر یک برابر تیم ملی ژاپن از هدایت ژرمن‌ها برکنار شد. او در ۱۷ بازی با تیم ملی آلمان تنها موفق به ثبت چهار برد شده بود. آلمان با هدایت او در جام جهانی هم ناکام بود و همانند جام جهانی ۲۰۱۸ حتی نتوانست از گروهش به دور حذفی راه پیدا کند.
 

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا