اخبار امروز

نصب بیش از ۹ کیلومتر نیوجرسی در جاده‌های ارتباطی آذربایجان‌غربیپیمان آرامون مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت: با هدف ارتقای سطح ایمنی و کاهش حوادث فوتی‌های ناشی از برخورد با گاردریل و همچنین مشخص کردن حریم جاده‌ها طی پنج ماه گذشته، بیش از ۹ کیلومتر نیوجرسی در جاه های ارتباطی استان نصب شده است.
وی گفت: در راستای تامین روشنایی جاده‌های ارتباطی استان و ایمنی در نقاط حادثه خیز، علاوه بر نصب و اجرای نیوجرسی، حدود۱۰۰ کیلومتر روشنایی راه در سطح جاده‌های ارتباطی استان اورهال شده که روشنایی برخی نقاط حادثه خیز استان نیز در روز‌های آینده تامین خواهد شد.
به گفته آرامون، همچنین در این بازه زمانی و در محور‌های ارتباطی استان ۱۵ هزار و ۲۰۰ تن نخاله برداری انجام شده است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا