اخبار امروز

نظارت بر بازار نوشت افزار و کیف همدان تشدید یافتدر بازرسی‌های انجام شده از بازار لوازم التحریر، مهم‌ترین مورد نصب نکردن قیمت بر روی برخی از اجناس بود که والدین هم که برای خرید لوازم التحریر آمده بودند از گرانی برخی اقلام موردنیاز دانش اموزآن گلایه داشتند.
بازار کیف هم دومین مقصد بازرسان بود که گرانی و نداشتن قیمت از عمده موارد تخلف در این صنف بود.
سومین بازاری که بازرسی شد بازار کفش بود.
به گفته آقای فرهانی، رئیس شعبه دوم تعزیرات حکومتی در صورت مشاهده تخلف اعم از گران فروشی یا نداشتن قیمت واحد صنفی برای بار اول به ده برابر قیمت جریمه می‌شود.
آقای جمشیدی مدیر بازرسی سازمان صمت هم گفت: در بازرسی‌های انجام شده در روز‌های گذشته حدود ۲۰۰ پرونده در حوزه لوازم التحریر و کیف و کفش تشکیل و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا