اخبار امروز

نقاط آسیب‌پذیر ناشی از سیل شناسایی شوند۱۶:۵۸ – ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ۱۶:۵۸ – ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ فرماندار اراک در حاشیه جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران اراک به خبرنگار صداوسیما گفت: نقاط آسیب‌پذیر اراک به خصوص مسیل‌های درون شهری، روستا‌ها و خارج از محدوده شهر‌ها و روستا‌ها توسط امور آب شهرستان اراک مورد شناسایی قرار گرفتند که تعدادی از این نقاط برطرف و تعداد باقیمانده هم با همکاری دستگاه‌ها برطرف می‌شود.
هادی افزود: برای ساخت و ساز‌های غیرمجاز حریم رودخانه‌ها در اراک، امور آب اراک مکلف شد تا با قید فوریت تشکیل پرونده دهد و به منظور اجتناب از ایجاد آسیب به محدوده‌های شهری و روستایی اقدامات قانونی لازم را به عمل آورد.
او گفت:  این جلسه به منظور برنامه‌ریزی برای پاییز، فصل سرد سال و بارش‌هایی که در این ایام پیش‌بینی شده برگزار شد که اولویت مهم جلسه هماهنگی بین دستگاه‌ها بود.
فرماندار اراک افزود: اقدامات خوبی به منظور پیشگیری از بروز سیلاب‌ها و آسیب‌هایی که به مردم اراک می‌تواند در اثر بارش‌ها اتفاق بیفتد صورت گرفت و امیدواریم شاهد حداقل خسارات باشیم.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا