اخبار امروز

نهادینه سازی تفکر بهره وری از نظام دیجیتال در دانشگاه‌ها
علیرضا زالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در مراسم رونمایی از نسل هشتم سامانه مدیریت هوشمند سلامت و کتاب تجارب بهره وری چهارمین جشنواره دانشگاه بهره ور گفت: اکنون نسل هشتم سامانه مدیریت هوشمند سلامت در این دانشگاه رونمایی شده است و بهره وری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نسل نهم این سامانه را در حال طراحی هستند. 
به گفته وی تفکر بهره وری از نظام دیجیتال در دانشگاه را باید نهادینه سازی کنیم. نظام مدیریت هوشمند به نقطه بالندگی در کشور رسیده است. 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ادامه داد: سامانه مدیریت هوشمند منوط به بیمارستان نبوده بلکه این سامانه در حوزه‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی بارگذاری شده است. 
زالی افزود: در مدیریت‌های نوین بحث‌های تصمیم یار یک بخشی از مدیریت امور را تشکیل می‌دهد. برای اولین بار از یک ابزار الکترونیک تحت عنوان میانبر الکترونیک استفاده کرده و این کار با هدف ادغام اقدامات مختلف در سامانه انجام شده است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا