اخبار ورزشی

هاکی روی یخ قهرمانی بانوان آسیا| بانوان ایران گام نخست را محکم برداشتند

تیم ملی هاکی روی یخ بانوان کشورمان امروز در نخستین مسابقه خود در رقابت‌های هاکی روی یخ بانوان قهرمانی بزرگسالان آسیا به مصاف تیم هند رفتند. این دیدار در ست اول با نتیجه ۴بر ۱ به نفع ایران، در ست دوم با نتیجه ۷ بر صفر به نفع ایران و در ست سوم با نتیجه ۶ بر صفر به نفع ایران به پایان رسید و در مجموع تیم کشورمان با نتیجه ۱۷ بر ۱ هند را پشت سرگذاشت.

هند از جمله کشور‌های با سابقه آسیا در این رشته است که از سال ۱۹۸۹ در رقابت‌های هاکی روی یخ شرکت دارد. این در حالیست که نمایندگان مستعد کشورمان تنها ۳ سال است که با حمایت بخش خصوصی (ایرانمال) در تمامی رده‌های سنی بانوان و آقایان فعال شده است.

 اعظم سنایی، الهام مدیردهقان، نگار خرم، فاطمه اسماعیلی، زهرا رضایی، حدیث خلج، یگانه بهرامی، آذین قارونی، هلیا سوهانی، فاطمه شاهسوند، نگار ارجمند، حدیثه پورهاشمی، شبنم‌عرب، عسل حیدری، دیانا فرزام نیا، دیبا فرزام نیا، هدیه آقایی، فاطمه آقایی، زهرا قاسمی، آرزو ایزدی نمایندگان ایران را در این دوره از رقابت‌ها هستند.

فرزاد هوشیدری سرمربی و اعظم سنایی مربیگری این تیم را به عهده دارند.

ملی پوشان کشورمان فردا ۱۱ اردیبهشت به مصاف کویت خواهند رفت و چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت با تیم ملی بانوان قرقیزستان به رقابت خواهند پرداخت.

اناهتیا هنرجو

اناهیتا هستم ، عاشق اخبار ورزشی ایران در سایت خبرخونه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا