اخبار امروز

هشتمین جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی در استان بوشهر
عبدالرحیم افروغ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر امروز ۲۸ شهریور اظهار کرد: در این دوره از جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی استان سه نفر انتخاب شده و به مرحله نهایی و ملی که مهرماه در تهران برگزار می‌شود راه می‌یابند.
وی افزود: مهم‌ترین هدف برگزاری جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی در بوشهر کشف و شناسایی ظرفیت‌های این حوزه جهت سرمایه‌گذاری است. همچنین در بخش حضوری این جام جوانان و نوجوانان به رقابت در رشته فیفا ۲۳ می‌پردازند.
افروغ ادامه داد: از اول تیر ماه سال جاری نیز بخش آنلاین مسابقه در ۲۰ رشته که با رویکرد ایرانی اسلامی است در حال برگزاری است.
وی افزود : گزدرازی در سال گذشته به عنوان منتخب استان در مرحله نهایی با اقتدار توانست عنوان قهرمان بازی‌های ویدیویی کشور را کسب کند
بازی‌های ویدیویی یک رویداد جذاب و پرهیجان در عرصه ملی است که با تاثیرگذاری مثبت بین جوانان و نوجوانان می‌تواند از بروز آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کند.
وی افزود:  امروزه این بازی صرفاً یک سرگرمی نیست و با توجه به تحقیقات علمی، انواع بازی‌های ویدیویی در درمان بسیاری از بیماری‌ها هم‌چون روحی و روانی موثر است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر افزود: شرکت‌کنندگان با شرکت در این جام باید تلاش کنند با خلاقیت و نوآوری علاوه بر کسب تجربه جهت حضور در عرصه‌های ملی و بین‌المللی، بازی‌های مبتکرانه را نیز تولید کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا