اخبار ورزشی

هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال همزمان نشد

دو باشگاه استقلال و سپاهان باتوجه به آنچه اظهارات مقامات رسمی فدراسیون فوتبال می‌دانستند، درخواست کردند که بازی‌های هفته بیست و هشتم لیگ برتر نیز باید همزمان باشد.

این در حالی بود که روز گذشته نیز قنبرزاده نایب رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد که به شرط پذیرش این درخواست توسط ۱۴ تیم دیگر، زمان بازی‌ها همزمان خواهد شد، اما حالا سازمان لیگ در بیانیه رسمی این ادعا را رد کرد.

بر این اساس سازمان لیگ فوتبال ایران در اطلاعیه رسمی خود تاکید کرد که زمان بازی‌های هفته بیست و هشتم همان زمانی خواهد بود که پیش از این اعلام شده و استقلال و سپاهان جمعه و پرسپولیس شنبه به مصاف حریفان می‌روند.

اطلاعیه سازمان لیگ را می‌خوانید:

با توجه به حساسیت مسابقات و شرایط تیم‌ها در جدول لیگ برتر در هفته‌های پایانی به جهت تعیین قهرمان، کسب سهمیه‌های آسیایی و مشخص شدن وضعیت تیم‌های سقوط کننده، کارگروه عالی نظارت بر مسابقات روز گذشته جلسه فوری تشکیل داد و در این جلسه مقرر شد تمامی مسابقات هفته بیست و هشتم لیگ برتر مشروط به موافقت نهاد‌های ذی ربط به صورت همزمان در روز شنبه ۱۶ اردیبهشت برگزار شود؛ که در این خصوص با توجه به اعلام عدم موافقت نهاد‌های ذی ربط به برگزاری همزمان مسابقات هفته بیست و هشتم لیگ برتر، اعلام می‌شود مسابقات هفته بیست و هشتم لیگ برتر طبق همان برنامه قبلی اعلام شده خواهد بود و تغییری در برنامه این هفته ایجاد نخواهد شد.

اناهتیا هنرجو

اناهیتا هستم ، عاشق اخبار ورزشی ایران در سایت خبرخونه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا