اخبار امروز

واشنگتن دیگر نمی‌تواند تلفات نیرو‌های اوکراینی را پنهان کند
دانیل دیویس، افسر بازنشسته نیرو‌های مسلح آمریکا فاش کرد که غرب دیگر قادر نیست حقیقت شکست ضدحمله اوکراین و سیاست شکست خورده واشنگتن در برخورد با اوکراین را پنهان کند.
دیویس در مقاله خود که در مجله نیوزویک منتشر شد، اعلام کرد که واشنگتن دیگر نمی‌تواند حقیقت را در مورد مناقشه روسیه و اوکراین پنهان کند، در حالی که سیاستمداران، ژنرال‌ها و کارشناسان ارشد آمریکایی همچنان خواستار ادامه حمایت از کی یف در جنگ علیه روسیه هستند.
دیویس با بیان اینکه کل حمله تابستانی نشان می‌دهد که فداکاری‌های قهرمانانه اوکراین بی‌معنی است، ادامه داد: بهتر است آمریکا مسیر خود را اصلاح کند و سیاست جدیدی را دنبال کند. همه این‌ها به نجات جان اوکراینی‌ها و پیشبرد منافع آمریکا کمک می‌کند.
اوکراین آنچه را «ضدحمله» توصیف کرد در ۴ ژوئن آغاز کرد و سه ماه بعد، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه اعلام کرد که «ضد حمله نه تنها متوقف نشده، بلکه شکست خورده است».
به گفته وی، در تلاش برای دستیابی به نتیجه به هر قیمتی، اوکراین ۷۱.۵ هزار سرباز را از دست داد، گویی این‌ها مردم آن نیستند. از سویی دیگر به گفته سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه، نیرو‌های مسلح اوکراین در هیچ یک از مسیر‌ها به اهداف خود نرسیدند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا