اخبار امروز

پاشیدن رنگ مهر بر دیوار‌های مدارس یزد۱۰:۴۰ – ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ۱۰:۴۰ – ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ منصوری زاده، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد گفت: به منظور ایجاد نشاط در روحیه دانش آموزان و زیباسازی شهر در این طرح از رنگ‌های شاد استفاده می‌شود.
او افزود: با هدف بهبود بصری فضای آموزشی در سطح شهر و توسعه شادابی در شروع سال تحصیلی، بهسازی، رنگ آمیزی و زیباسازی دیوار مدارس برخی از مدارس (بهادری، مطهری، رسولیان، فجر، فقیه خراسانی و…) درسطح مناطق پنج گانه شهرداری درحال انجام است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا