اخبار امروز

پایان فعالیت‌های عمرانی خیابان‌های یزد قبل از بازگشایی مدارسمحی الدینی، شهردار یزد گفت: در خصوص بازگشایی مدارس برنامه ریزی شده تا با کمترین مشکل بازگشایی را داشته باشیم.
او افزود: طرح‌های عمرانی نیز در راستای باز شدن گره‌های ترافیکی بوده از جمله طرح ترافیکی میدان جانباز که تبدیل به تقاطع چراغ دار شد که از امروز مسیر باز شد و جمعه آسفالت این مسیر تکمیل می‌شود. 
شهردار ادامه داد: در خصوص بلوار دهه فجر، خط عرضی بلوار که بسته شده بود، روز چهارشنبه مسیر بازگشایی می‌شود و مدارس زیادی در این مسیر هستندکه لازم بود تا گره ترافیکی رفع شود. 
شهردار یزد گفت: میدان صاحب الزمان (ع) در حال احداث است و در تلاشیم تردد مردم دچار مشکل نشود و در نقاط دیگر طرح‌های نیمه تمام در همین هفته اتمام می‌یابد و حفاری جدید را سعی کرده ایم نداشته باشیم و اگر حفاری باید انجام شود باید در مسیری باشد که ترافیک ایجاد نکند. 
محی الدینی ادامه داد: تقاطع میدان امام حسین (ع) و میدان معلم که گره ترافیکی داشت نیز اصلاح هندسی در این مسیر‌ها صورت گرفت و در بلوار دانشجو نیز طرح دفع آب‌های سطحی در حال انجام است که تا دو روز آینده طرح پایان می‌یابد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا