اخبار امروز

پایداری شبکه تلفن همراه در مناطق سیل زده غرب گیلانمدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان گفت: پوشش تلفن همراه در شهرستان سیل‌زده آستارا پایدار و برخی ناپایداری‌های موردی که گزارش شده ناشی از قطعِ برق است، که با حضور ماموران اداره برق این شهرستان در حال برطرف شدن است.
فرزاد توکلی، با اشاره به اهمیت پایداری شبکه تلفن همراه در شرایط بحران، از آمادگی گروه‌های کارشناسایی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان برای رفع مشکلات احتمالی در استان خبرداد.
وی همچنین به قطع ارتباط یک جایگاه اپراتور ایرانسل در روستای باش‌محله لوندویل آستارا اشاره و تصریح کرد: با اعزام گروه‌های عملیاتی اداره برق به منطقه، این جایگاه به زودی وارد شبکه ارتباطی می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا