اخبار امروز

پرداخت شهریه مکمل اختیاری استعلی درویشی، مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: مدارس غیر دولتی تنها مجاز به دریافت ۲ نوع شهریه ثابت و مکمل بوده که شهریه ثابت باید هنگام ثبت نام پرداخت و شهریه مکمل نیز که برای انجام فعالیت‌های فوق برنامه بوده تنها با عقد قرارداد و رضایت، ولی دانش آموز باید اخذ شود.
وی ادامه داد: چنانچه مدارس غیر دولتی بغیر از این ۲ شهریه والدین دانش آموزان را مجبور به پرداخت وجه دیگری کنند این مساله غیر قانونی بوده و با آن‌ها برخورد قانونی می‌شود.
مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام در خصوص شهریه ثابت نیز توضیح داد: پوستر نرخ شهریه ثابت که بر اساس درجه مدارس و با امضا رئیس آموزش و پرورش شهرستان مربوطه بوده باید در مدارس نصب و در معرض دید باشد.
وی در خصوص اجبار برخی از مدارس غیر دولتی به اولیا دانش آموزان برای خریداری اقلام مصرفی نظیر صابون و غیره، گفت: تامین این اقلام مصرفی و بهداشتی بر عهده مدارس بوده و اخذ این اقلام از سوی این مدارس غیر قانونی است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا