اخبار امروز

پرواز هواپیمای بدون سرنشین آمریکا در پکتیکاسخنگوی قول اردوی ۲۰۳ منصوری در ولایت پکتیا گفت نیروهای این قول اردو بر یک هواپیمای بی‌سرنشین که بر فراز پایگاه این قول اردو در حال گشت‌زنی بود، شلیک کرده‌اند.
مجیب‌الله انصار، سخنگوی قول اردوی ۲۰۳ منصوری در ولایت پکتیا گفت هواپیماهای بی‌سرنشین که برفراز قول‌اردوهای افغانستان گشت‌زنی می‌کنند ممکن است هواپیماهای امریکایی باشند.
این در حالی است که قبل از این نیز برخی از مقامات طالبان از نقض حریم هوایی افغانستان توسط برخی کشورها و پرواز هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا با استفاده از خاک پاکستان به شدت انتقاد کرده بودند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا