اخبار امروز

پسته اشکذر برداشت می‌شودحسن بنی اسدی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اشکذر گفت: هزار و ۸۶۷ هکتار از باغات این شهرستان به محصول پسته اختصاص دارد که از این میزان هزار و ۷۰۰ هکتار بارور و۱۶۷ هکتار غیر بارور است.. 
 حسن بنی اسدی ادامه داد: مهمترین ارقام پسته این شهرستان شامل احمد آقایی – فندقی وکله قوچی است که بیش از هشت هزار و ۵۰۰ تن پسته‌تر از سطح باغات شهرستان برداشت می‌شود.
به گفته این مسئول: عملکرد آن هزار و ۵۰۰ کیلوگرم پسته خشک در هکتار است.
بنی اسدی گفت: روزانه ۱۰ ترمینال ضبط پسته فعال در شهرستان اشکذر که کار پوست کنی وخشک کردن بصورت بهداشتی را انجام می‌دهند، مشغول به کار هستند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا