اخبار امروز

پلاک کوبی ۱۲ هزار اصله درخت در طرح شجره طیبهشجاعان مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد گفت: یکی از طرح‌های خوب کمیته امداد امام خمینی (ره) که باهمکاری کشاورزان استان اجرایی شد و برکات خوبی برای نیازمندان داشته طرح شجره طیبه است.
شجاعان افزود: در طرح شجره طیبه کشاورزان به هر نسبت تعدادی درخت مثمر باغ خود را به نیت زکات پلاک کوبی می‌کنند و محصول درختان در سال به کمیته امداد اهدا و به نیازمندان توزیع می‌شود.
او ادامه داد: خوشبختانه تاکنون با همکاری کشاورزان در سطح استان ۱۲ هزار اصله درخت مثمر در طرح شجره طیبه پلاک کوبی شده و همچنین در شهرستان خاتم بیش از هزار و ۲۰۰ اصله درخت مثمر پلاک کوبی شده است.
شجاعان ادامه داد: امروز هم در شهرستان خاتم به همت کشاورز هراتی ۸۰ اصله درخت پسته مثمر پلاک کوبی شد تا ثمره این درختان بین نیازمندان توزیع شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا