اخبار سیاسی

پیام تبریک وزیر کشور به سردار احمدیان- اخبار مجلس و دولت ایران – اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرخونه:

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، احمد وحیدی وزیر کشور در پیامی انتصاب سردار علی اکبر احمدیان به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی را تبریک گفت.

 

متن پیام وحیدی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
برادر ارجمند، سردار علی اکبر احمدیان

انتصاب شایسته جنابعالی را به دبیری شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران که نشان از لیاقت و توانمندی های شما در عرصه های مختلف امنیت ملی دارد، تبریک می‌گویم.

در شرایطی که دشمنان انقلاب اسلامی با تمامی ابزار خود در یک جنگ ترکیبی و شناختی تمام عیار علیه ملت ایران صف آرایی کرده‌اند، دولت مردمی آیت الله رئیسی با اتخاذ سیاست راهبردی تقویت همکاری ها با همسایگان کوشیده است تا این توطئه‌ها را با شکست مواجه سازد و کشور را بدون اتخاذ دیپلماسی التماسی در مسیر پیشرفت همه جانبه قرار دهد.

دستاوردهای عظیم امنیتی و دفاعی که آخرین جلوه آن را در حضور مقتدرانه ناوگروه نیروی دریایی جمهوری اسلامی در آب های آزاد دنیا، شاهد بوده ایم، ثمرات متعددی را در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و حرکت دولت سیزدهم در این مسیر حاصل کرده است.

رجای واثق دارم، در عبور از پیچ تاریخی تحولات پرشتاب بین الملل، حضور شخصیتی آگاه و صاحب نظر در حوزه های امنیتی، راهبردی، فناوری های نوین و مقابله با جنگ های ترکیبی دشمنان، نقش بی بدیلی در تقویت ابعاد گوناگون امنیت ملی ایران عزیز ایفا خواهد کرد.

سابقه جنابعالی در سنگرهای متعدد خدمت به این مرز و بوم از دوران دفاع مقدس گرفته تا جانشینی فرماندهی نیروی دریایی سپاه، ریاست ستاد مشترک و مرکز راهبردی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موید آن است که جایگاه شورای عالی امنیت ملی را بیش از پیش در تجمیع ظرفیت‌های گوناگون کشور و حرکت به سمت گام دوم انقلاب اسلامی که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است، تقویت خواهد کرد.

موفقیت آن برادر عزیز را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در ظل توجهات حضرت ولی عصر عج مسئلت دارم.

برخود لازم می‌دانم اعلام نمایم، وزارت کشور از هرگونه همکاری و تعامل با آن مجموعه، در راه تعالی و اقتدار ایران اسلامی، دریغ نخواهد کرد.

احمد وحیدی وزیر کشور و رئیس شورای امنیت کشور

انتهای پیام/

https://tn.ai/2899957

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا