اخبار امروز

پیچیدن عطر گل در مدارس جهان شهر یزد
حمید رضا رحیمدل، معاون خدمات شهری شهرداری یزد گفت: در طرح گل مهر گلدان گل به تمام دبستان‌های سطح شهر یزد اهدا می‌شود.
او افزود: مدیریت شهری به مناسبت بازگشایی مدارس اقدامات دیگری همچون شستشوی مدارس، رنگ آمیزی دیوار مدارس، خط کشی معابر پیاده اطراف مدارس و لکه گیری آسفالت اطراف مدارس، جمع آوری خاک و نخاله در قالب ستاد مهر انجام داده است.
به گفته رحیمدل: تا کنون ۳۳ مدرسه در سطح منطقه ۱, ۳۹ مدرسه در سطح منطقه ۲، ۵۳ مدرسه در سطح منطقه ۳، ۱۹ مدرسه در سطح منطقه ۴ و ۲۴ مدرسه در سطح منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد اعلام نیاز نمودند که اقدامات فوق برای آن‌ها انجام شده است.
این مسئول در خصوص اهدا گلدان در طرح گل مهر گفت: ۲۰۰ مدرسه ابتدایی در سطح مناطق شهر یزد شناسایی شده است که گلدان گل به مدارس اهدا می‌شود.
او افزود: همچنین ۹۹۰ متر اجرای خط کشی عابر پیاده در ۳۰ نفطه از معابر شهری در آستانه بازگشایی مدارس انجام شده است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا