اخبار امروز

پیگیری سرمایه گذاری روسیه در پالایشگاه آبادانمدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان در نشستی مشترک با حضور نمایندگانی از وزارت نفت ایران و روسیه و نماینده شرکتی از روس به بررسی امکان سرمایه گذاری این شرکت روسی در آبادان پرداخت.
در این نشست درباره سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه صنایع پترو پالایشی در آبادان بحث و رایزنی شد.
حکیم قیم مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان در این نشست گفت : جای خوشحالی است که در شرایط تحریمی امکان تعامل دوسویه بین کشورهای همجوار فراهم است و بدون شک زمینه برای همکاری های دوجانبه در حوزه نفت و انرژی وجود دارد.
او با اعلام آمادگی پالایشگاه آبادان برای همکاری با این سرمایه گذار روسی خواستار ارائه طرح کامل پیشنهادی از سوی این شرکت متقاضی شد و گفت : تصمیم نهایی بر اساس نتیجه بررسی های فنی و اقتصادی و برگزاری نشست های تخصصی اعلام می شود.
این مسئول با بیان اینکه همیشه گام نخست دشوار است و به تدریج روند تسهیل و بستر همکاری های بیشتر فراهم می شود خواستار انتقال تکنولوژی  از برخی بخش های صنایع پالایشی روسیه به آبادان برای توسعه و بهره وری بیشتر پالایشگاه آبادان شد.
نمایندگان وزارت نفت ایران و نماینده بخش خصوصی روسیه نیز در این نشست بر استقبال 2 طرف برای توسعه همکاری ها تاکید کردند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا