اخبار ورزشی

کاپ جهانی تیراندازی با کمان| کمانداران ایران راهی مرحله حذفی شدند

مسابقات مرحله مقدماتی کامپوند کاپ جهانی تیراندازی با کمان شانگ‌های چین برگزار شد و حریفان کمانداران کشورمان مشخص شدند.

محمد صالح پالیزبان با امتیاز ۶۹۴ در رده بیست و چهارم قرار گرفت و در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف میلاد رشیدی دیگر کماندار کشورمان برود.

آرمین پاکزاد با امتیاز ۶۹۳ در رده بیست و هشتم قرار گرفت و در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از قزاقستان برود.

میلاد رشیدی با امتیاز ۶۸۷ در رده چهل و یکم قرار گرفت و در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف محمد صالح پالیزبان دیگر کماندار کشورمان برود.

محمد معدن‌دار با امتیاز ۶۷۹ در رده پنجاه و نهم قرار گرفت و در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف حریفی از آمریکا می‌رود.

گیسا بایبوردی با امتیاز ۶۸۸ در رده پانزدهم قرار گرفت و پس از استراحت در دور نخست مسابقات حذفی، در دور دوم باید به مصاف برنده دیدار اندونزی و کره‌جنوبی برود.

حانیه اسلامی با امتیاز ۶۶۰ در رده چهل چهارم قرار گرفت و در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از اندونزی برود.

بیتا عاشق‌زاده با امتیاز ۶۵۶ در رده چهل و پنجم قرار گرفت و در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از بریتانیا برود.

تیم کامپوند مردان ایران با ترکیب محمد صالح پالیزبان، آرمین پاکزاد و میلاد رشیدی با امتیاز ۲۰۷۴ در رده هشتم ایستاد و پس از استراحت در دور نخست، در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف تیم مالزی می‌رود.

تیم کامپوند بانوان ایران با ترکیب گیسا بایبوردی، حانیه اسلامی، بیتا عاشق‌زاده با امتیاز ۲۰۰۴ در رده دوازدهم ایستاد و در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم استونی می‌رود.

تیم میکس کامپوند ایران با ترکیب محمد صالح پالیزبان و گیسا بایبوردی با امتیاز ۱۳۸۲ در رده دهم قرار گرفت و پس از استراحت در دور نخست، در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف تیم ایتالیا می‌رود.

اناهتیا هنرجو

اناهیتا هستم ، عاشق اخبار ورزشی ایران در سایت خبرخونه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا