اخبار امروز

کشاورزان برای نصب کنتور هوشمند تسهیلات دریافت می‌کنندرضا اخلاص‌مند افزود: نصب کنتور هوشمند بر روی چاه‌های کشاورزی، شرب و صنعت جز تکالیف این شرکت است و باید با اقدامات مختلف، کشاورزان را نسبت به نصب این کنتور‌ها تشویق کرد.
او گفت: تفاهم نامه با بانک مهر ایران منعقد شده تا کشاورزان بتوانند از مزایای این اعتبار برای نصب کنتور بر روی چاه‌های خود استفاده کنند.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان با بیان اینکه تسهیلات به صورت قرض الحسنه با بهره چهار درصد است گفت: کشاورزان می‌توانند با مراجعه به شعب بانک مهر ایران درخواست خود را تنظیم و تسهیلات خرید کنتور هوشمند آب را دریافت کنند.
اخلاص‌مند گفت: سقف تسهیلات پرداختی به کشاورزان ۲۵۰ میلیون ریال است که کشاورزان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به منابع آب شهرستان محل سکونت خود مراجعه کنند.
او با بیان اینکه دیگر به چاه‌های بدون کنتور هوشمند آب خدماتی ارائه نخواهد شد گفت: کشاوزان باید هر چه سریعتر از این فرصت برای نصب کنتور استفاده کنند.
مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای همدان گفت: نصب کنتور هوشمند روی چاه‌های آب سبب کنترل و نظارت بر میزان برداشت آب‌های زیرزمینی استان شده و از اضافه برداشت منابع آب‌زیرزمینی جلوگیری خواهد کرد.
او با بیان اینکه بیش از ۶ هزار دستگاه کنتور بر روی چاه‌های کشاورزی همدان نصب شده است تصریح کرد: اساسی‎‌ترین اهمیت کنتور هوشمند این است که کشاورزان دیگر بیشتر از پروانه بهره‎ برداری نمی ‎توانند از چاه ‎ها آب برداشت کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا